CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

SUKCESEM PROCESU REHABILITACJI W NASZEJ PLACÓWCE JEST WNIKLIWE  BADANIE, HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PROBLEMU NASZEGO PACJENTA, PRAWIDŁOWA DIAGNOZA I KOMPLEKSOWE JEGO LECZENIE!

Nasze Centrum powstało z myślą o pomocy w walce z bólem oraz jak najszybszym powrocie do pełnej lub maksymalnej sprawności fizycznej naszych pacjentów. Skupiamy się na leczeniu przyczyn, a nie tylko objawów!

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy poprzez wieloletnią pracę w placówkach w naszym kraju oraz za granicą (Wielka Brytania, Hiszpania, USA). Od roku 2011 prowadzimy własne gabinety we współpracy z wybitnymi specjalistami wielu dziedzin medycyny, tak by zapewnić kompleksową opiekę naszym pacjentom. Cały czas kształcimy się zawodowo i odbywamy szkolenia z nowoczesnych metod diagnostyki, fizjoterapii i osteopatii. Rozwijamy się również naukowo prowadząc badania z takimi ośrodkami jak Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskieogo w Poznaniu czy Szpital Uniwersytecki Addenbrook`s w Cabridge.

NOWOCZESNE GABINETY I SPRZĘT

ORAZ SPECJALISTYCZNY SPRZĘT REHABILITYACYJNY

Nasze gabinety to nowczesne miejsce, gdzie pod nadzorem doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, mogą Państwo skorzystać z najnowszych metod leczenia. Inwestujemy także w sprzęt najwyższej światowj klasy, taki jak głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus Talent, drenaż limfatyczny Lymphastim, terapia radiowa ukierunkowana TR-Therapy czy też Pelvic Trainer.

SALUS TALENT

RADIOFREKWENCJA

LYMPHASTIM - DRENAŻ LIMFATYCZNY TYPU BOA

SALUS TALENT URO

PERVIC TRAINER

NASI SPECJALIŚCI

Specjalizujemy się w terapii manualnej tkanek miękkich, technikach powięziowych, terapii osteopatycznej, terapii punktów spustowych, rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Naszym celem jest także edukacja Pacjenta w zakresie codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia tak by maksymalnie zminimalizować możliwość powrotu dolegliwości.

ADRIAN DUDEK

Fizjoterapeuta, fizjoterapeuta uroginekologiczny

JAN KACZMAREK

Fizjoterapeuta, osteopata

KAROLINA FEHLAU

Fizjoterapeuta

KAROLINA SOBCZAK

Fizjoterapeuta, terapeuta SI

MICHAŁ WALCZAK

Ortopeda dziecięcy, traumatolog

MAGDALENA KŁAPUT

Pediatra

MICHAŁ RUDNICKI

Ginekolog

NATALIA GUZIKOWSKA

Fizjoterapeuta, trener medyczny

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555