CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

ORTOPEDA

Ortopedia zajmuje się leczeniem patologii w obrębie narządu ruchu. Ortopedzi Centrum Medycznego Keplera 1 mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym.

W Centrum Medycznym Keplera 1 zapewniamy Pacjentowi opiekę lekarza specjalizującego się w danej sferze ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacja to także diagnostyka – ukierunkowana na narząd ruchu i obsługiwana przez diagnostów od wielu lat współpracujących głównie ze specjalistami w dziedzinie chorób układu ruchu. Również ortopeda zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem stanów zapalnych, wad postawy i zmian zwyrodnieniowych, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Z myślą o naszych małych pacjentach opiekę medyczną sprawuje również lekarz ortopeda dziecięcy.

UMÓW WIZYTĘ

Podejmujemy się leczenia praktycznie wszystkich patologii narządu ruchu wymagających leczenia zachowawczego, jak i operacyjnego (świeże złamania, zwichnięcia, uszkodzenia mięśni, artroskopie, w tym rekonstrukcje wielowięzadłowe, chirurgia nerwów obwodowych, endoprotezoplastyka stawów). Wówczas przed skierowaniem na zabieg niezbędne jest przeprowadzenie badań, jakie zlecił ortopeda.Leczeniem urazów tkanek oraz kości z wykorzystaniem procedur operacyjnych zajmuje się chirurg ortopeda, zwany również traumatologiem. Zarówno przed zabiegiem jak i po nim każdy Pacjent otoczony jest troskliwą opieką i ma możliwość rehabilitacji pod okiem doświadczonego terapeuty. Wówczas niezbędne jest stosowanie się do wszystkich zaleceń, jakie przygotowali ortopeda oraz fizjoterapeuta.W naszej poradni przyjmuje także ortopeda dziecięcy oraz fizjoterapeuta/ osteopata dziecięcy, który diagnozuje najmłodszych pod kątem wad postawy, leczy skręcenia, złamania i inne urazy.

 

Chirurg ortopeda – leczenie operacyjne

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555