CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

GINEKOLOG

Misją naszego Centrum jest sprawiać, aby kobiety czuły się bezpiecznie, bo dzięki temu będą bardziej świadomie dbały o swoje zdrowie.

Centrum Medyczne Keplera 1 to miejsce, w którym każda kobieta jest ważna i wyjątkowa. Empatyczny personel sprawia, że Pacjentki chętnie wracają, by wykonać szereg badań profilaktycznych lub zgłosić swoje zaniepokojenie, obawy związane z dolegliwościami kobiecymi. Na badanie ginekologiczne zapraszamy Pacjentki, które chcą kontrolnie sprawdzić swój stan zdrowia, zauważyły u siebie niepokojące objawy, potrzebują doboru odpowiedniej metody antykoncepcji, mają problem z zajściem w ciążę, planują ją lub podejrzewają, że spodziewają się dziecka.

UMÓW WIZYTĘ

W naszym Centrum prowadzimy szczegółową diagnostykę: USG, cytologię klasyczną i płynną, badania laboratoryjne, histopatologiczne i mikrobiologiczne. Dzięki temu, nasi specjaliści mogą postawić trafną diagnozę i od razu podjąć odpowiednie leczenie. Konsultacja ginekologiczna to podstawa dbania o kobiece zdrowie, dlatego zdecydowanie warto pojawić się na wizycie przynajmniej raz w roku, aby sprawdzić, czy nie pojawiły się żadne nieprawidłowości. Do naszych gabinetów zapraszamy również młode Pacjentki, które mają przed sobą swoją pierwszą wizytę – pomożemy wyrobić dobre nawyki w dbaniu o swoje zdrowie.

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555