CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

UMÓW WIZYTĘ

KAROLINA FEHLAU

Fizjoterapeuta

Specjalizuję się w fizjoterapii neurologicznej i ortopedycznej. Pracuję z pacjentami po uszkodzeniach ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, m.in. po udarach, urazach rdzenia kręgowego, po operacjach neurologicznych, z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym oraz po operacjach ortopedycznych endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych. Na co dzień realizuję wizyty domowe w WCF Zdrowie Medycyna Edukacja.

 

Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe Fizjoterapia w neurologii na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studia podyplomowe Coaching z elementami psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, a także szereg szkoleń rozszerzających moją wiedzę i umiejętności. Systematycznie biorę udział w konferencjach fizjoterapeutycznych oraz kolejnych szkoleniach,  aby jak najlepiej pomagać moim pacjentom i przywracać ich do możliwie największej sprawności i codziennego funkcjonowania.

 

Poza pracą jestem mamą dwójki nastolatków, jeśli starcza sił i czasu ... to biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, na rolkach, zimą na łyżwach i gram w squasha,  lubię też dobre kino i teatr oraz podróże i poznawanie nowych, ciekawych miejsc i ludzi.

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555