CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

UMÓW WIZYTĘ

MGR MAGDALENA KŁAPUT

Pediatra

Na co dzień pracuję w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Szpitala im. K. Jonschera w Poznaniu przy ul. Szpitalnej na stanowisku lekarz - rezydent. Równocześnie jestem zaangażowana w szkolenie studentów polsko i anglojęzycznych.

 

Dlaczego wybrałam pediatrię? Tak naprawdę pediatria wybrała mnie - zawsze świetnie "dogadywałam" się z dziećmi i (co również ważne!) z ich Rodzicami. Praca z najmłodszym pacjentem sprawia mi dużo satysfakcji, a moja cierpliwość, empatia, zaangażowanie i wnikliwość sprawiają, że praca staje się niesamowicie ciekawa i przyjemna. Jestem absolwentką medycyny Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2014 roku uzyskałam Dyplom Lekarski oraz Prawo Wykonywania Zawodu.

 

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, konferencjach. Moją pracę opieram na najnowszych świtowych wytycznych oraz EBM (Evidence Based Medicine). Poza podstawowym ZOZ w Szamotułach (gdzie odbywałam staż podyplomowy oraz gdzie przez kilka lat dyżurowałam jako lekarz w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej), Szpitalu Powiatowym w Czarnkowie (dyżurowałam w Oddziale Pediatrycznym i Noworodkowym) oraz w Przychodni Lekarza Rodzinnego w Luboniu.

Posługuję się również językiem angielskim.

 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki cudownych dzieci, spełnioną żoną utalentowanego fizjoterapeuty. Wspólnie rozwijamy nasze pasje, którymi są podróże oraz szeroko rozumiana sztuka.

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555