CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

UMÓW WIZYTĘ

NATALIA GUZIKOWSKA

Fizjoterapeuta, trener medyczny

Od najmłodszych lat jestem związana z aktywnością fizyczną, stale poszukuje nowych sposobów na dbanie o swoje zdrowie i sprawność. Fascynacja zdrowym stylem życia sprawiła, że postanowiłam dzielić się nią z innymi. Obecnie jako studentka V roku fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, zdobywam nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie, które doskonale integruje z własnym podejściem do treningów.

Poza kształceniem zawodowym rozwijam się również dodatkowo uczestnicząc w kursach i konferencjach związanych z treningiem medycznym, zdobywając umiejętności w rehabilitacji pourazowej oraz w przypadku bólów kręgosłupa. Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe o charakterze medycznym.

 

Moim głównym zainteresowaniem są treningi w okresie okołoporodowym. Swoją wiedzę łączę z empatią i staram się tworzyć wyjątkową przestrzeń dla przyszłym mam, gdzie mogą doświadczyć wsparcia nie tylko fizycznego, ale i emocjonalnego. Pomagam również obecnym mamom powrócić do pełnej sprawności po porodzie. Zachęcam każdą mamę – przyszłą i obecną do podejmowania odpowiedniej aktywności.

W pełni angażuje się w proces rekonwalescencji oraz wzmacniania ciała, co niesamowicie przekłada się na cały organizm i pomaga w niwelowaniu bólu. Dla mnie nie jest to tylko praca z drugim człowiekiem, staram się budować współpracę opartą o zaufanie, zrozumienie i wsparcie.  Moim celem jest nie tylko przywrócenie sprawności fizycznej, ale także inspiracja do zdrowszego i bardziej świadomego stylu życia.

Prywatnie jestem miłośniczką krótkich biegów przeszkodowych oraz trekkingu górskiego.

Ul. Jana Keplera 1/4

60-158 Poznań

CENTRUM MEDYCZNE KEPLERA 1

Copyright © Centrum Medyczne Keplera 1

REJESTRACJA: +48 535 651 555